enlt +370 671 25740 info@ssm.lt Senamiesčio g. 102B, Panevėžys

Apie mus

UAB "SSM LT" - inžinierinių tinklų statybos bendrovė

Įmonė UAB „SSM LT” įkurta 2006 m. (iki 2008 m. vadinosi UAB „Silpnų srovių montavimas”).

Esame specializuota inžinierinių tinklų statybos bendrovė, kuri atlieka visų rūšių inžinierinių tinklų statybos darbus atviru ir uždaru būdu (naudojant betranšėjes vamzdžių klojimo technologijas).

Esame stipri ir patyrusi specialistų komanda, kuri per penkiolika metų  sukaupė didžiulę patirtį įgyvendindama įvairius ir sudėtingus projektus.

Pati didžiausia mūsų kompanijos vertybė yra darbuotojai.

Įmonės pagrindinė veikla – ryšių (telekomunikacijų) tinklų ir elektros kabelinių linijų projektavimo, statybos, gedimų šalinimo (ypač geležinkelio apsauginėje zonoje) ir remonto darbai visoje Lietuvoje. Taip pat atliekame mobiliojo ryšio bazinių stočių įrangos aptarnavimo darbus. Šiose srityje turime daug patirties dirbdami ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje.

Nuo įmonės veiklos pradžios mūsų kompanijos specialistai atliko daugiau kaip 4000 daugiaaukščių ir individualių gyv. namų kabelinės TV ir optinio ryšio tinklų statybos darbus. Renovavo ir statė naujus tinklus, bei paklojo virš 30000 km optinio/koaksialinio kabelio visoje Lietuvoje.

Mūsų atlikti darbai, tai pati geriausia reklama mums, kuri verčia užsakovą vėl sugrįžti pas mus.

Taip pat galime pasididžiuoti įgyta didele patirtimi dirbdami Vokietijos respublikoje, kur statėme/įrenginėjome optinio kabelio tinklus, bei atlikome mobiliojo ryšio bazinių stočių įrangos montavimo darbus,. Buvo paklota virš 180 km optinio kabelio, įrengta daugiau nei 500 įvadų į pastatus, sumontuota virš 300 telekomunikacinių spintų, paklota  18 000 m2 asfalto dangos, bei  įrengta virš 36 000 m2 trinkelių dangos.

Esame tam, kad padėti Jums įgyvendinti net ir pačius sudėtingiausius projektus. Stengiamės suprasti kiekvieno kliento norus ir lūkesčius.

Mes jau įrodėme Užsakovui savo požiūrį į darbus, kuriuos atliekame nepriekaištingai, kokybiškai ir laiku, įdėdami visas pastangas. Todėl mūsų darbo rezultatai pranoks Jūsų lūkesčius.

Jūsų pasitikėjimas mumis mums yra labai svarbus

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas(Visi projektai atliekami laiku)
Kokybė (Tik aukščiausia atliekamų darbų kokybė)
Efektyvumas(Operatyvus darbų atlikimas)
Atsakomybė(Atsakomybė už atliekamus darbus)

Kompanijos kompetencijos įvertinimas

Aplinkos ministerijos išduotas kvalifikacijos atestatas, kas suteikia teisę būti ypatingo statinio statybos rangovu, bei Valstybinės energetikos inspekcijos išduoti kvalifikacijos atestatai, suteikiantys teisę atlikti elektros eksploatavimo ir įrengimo darbus.